Sanal Tur

Kurumunuzu , emlağınızı bulunduğunuz yerden ayrılmadan gösterebilirsiniz.

Emlak sektörü için ; dünyanın herhangi bir yerinden evlerinize talip olan bir alıcıyı düşünün. Normal şartlarda evi görme imkânı olmayan potansiyel alıcı, ona sunacağınız bir sanal tur ile herhangi bir gayrimenkulü beğenerek satın almaya karar verebilir. Ya da hazırlık aşamasında olan bir gayrimenkulünüzün neye benzediğini alıcınıza göstermek için kullanabilirsiniz.

İstenilen ortama sanal olarak gitmek mi istiyorsunuz ?

Profesyonel ekip ve özel ekipmanlarla çekmiş olduğumuz 360° Video lar ile , anın ve ortamın içerisinde var olmanızı sağlıyoruz. Bilgisayar,mobil cihazlar ve Vr gözlükle sizi istenilen ortama sanal olarak götürüyoruz. 360° video sanal turlar ile potansiyel alıcıların , düşündükleri mülklerin çevresinde ve içerisinde gezinmesini sağlayıp alıcı ve satıcılar için artı değer katıyoruz.

Sanal Turu yükseklere taşıdık.

Sanal Turu yükseklere taşıdık.Havadan sanal tur ile istenilen ortamı gezmeden önce havadan etrafını görme imkanı veriyor, farklı bir bakış açısı ile görmenizi sağlıyoruz.

4K Çözünürlüğünde Video ve Fotoğraflar.

Markanızın ihtiyacına uygun olarak 4K çözünürlülük ile havadan Video ve Fotoğraf çekmekteyiz.

Tanıtım & Reklam Filmi

Medya Sektöründe neye ihtiyaç duyuyorsanız , biz yanınızdayız.

Belgesel , tanıtım , reklam filmi çekiminden , kurgu ve seslendirmesine kadar medya sektöründeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.